272 8328 207A STREET in Langley: Willoughby Heights Condo for sale in "YORKSON CREEK" : MLS®# R2077538
272 8328 207A STREET Langley V2Y 0K5 : Willoughby Heights
Main Photo: 272 8328 207A STREET in Langley: Willoughby Heights Condo for sale in "YORKSON CREEK" : MLS®# R2077538banner
Prop. Type:
Residential
MLS® Num:
R2077538
Status:
Sold
Sold Date:
Jun 27, 2016
Bedrooms:
1
Bathrooms:
1
Year Built:
2012
Price:
Dwelling Type:
Apartment/Condo
Property Type:
Residential
Home Style:
Rancher/Bungalow
Bedrooms:
Bathrooms:
1.0
Year Built:
2012
Floor Area:
Switch units of measure780 sq. ft.
Lot Size:
Switch units of measure0 sq. ft.
MLS® Num:
R2077538
Status:
Sold
Floor
Type
Dimensions
Other
Main
Living Room
Switch units of measure12'3" x 11'8"
Main
Kitchen
Switch units of measure13'6" x 8'6"
Dining Room
Switch units of measure9'6" x 9'1"
Master Bedroom
Switch units of measure13'6" x 10'6"
Den
Switch units of measure8'4" x 7'